• WALENTYNKI

• Dnia 14-go lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Był to wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni. Co roku staramy się, aby był on  wyjątkowy. Tadycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie trafiły one do swoich adresatów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii skierowanych do Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

• Bal karnawałowy w przedszkolu.

• W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, Strojów pięknych co niemiara. Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali.

W zorganizowanym balu karnawałowym dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przebierańcy świetnie bawili się, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość i śmiech. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów.

• Projekt Sensosmyki

• Nasze przedszkolaki wykonały drugie zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Sensosmyki. Bawiły się korzystając   z zimowej pogody w śniegu. Pomagamy, również ptakom przetrwać zimę.