• Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków

• ,,Babuniu, Dziadziuniu!

W dniu Waszego Święta,

Życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta,

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie,

Smutno by było bez Was na świecie!"

Dziękujemy pięknie wszystkim za obecność i wspaniałą atmosferę. Wszystkiego co najpiękniejsze dla kochanych Babć i Dziadków .

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku i pomoc w organizacji.

• III Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Aleksandrowie

• 12 stycznia uczennice z naszej szkoły wzięły udział w III Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku polskim, angielskim i niemieckim pod patronatem Wójta Gminy Aleksandrów. Do konkursu zgłosiło się bardzo dużo wokalistów i zespołów muzycznych. Pomimo dużej konkurencji Alicja Denys z klasy IV oraz Dagmara Surmacz również z klasy IV otrzymały wyróżnienie w kategorii uczniów 4-6. Dziewczynki zaśpiewały utwory w języku angielskim pt. „Deck the halls” i „Snowflakes”.  Najwyższą notę jury i tym samym pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Bodek z klasy VI.  Wykonała piosenkę w języku angielskim pt. „Rocking around the christmas tree”. Zuzia wykazała się nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale również przygotowała ciekawy układ taneczny do tego utworu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

• Zabawa sztuką - lodowe obrazy

• Tegoroczna zima sprzyja wykonywaniu "lodowych obrazów". Dzieci z grupy 5-6 - latków w ramach projektu Zabawa Sztuką podjęły to zadanie. A oto rezultaty ich pracy.

• Projekt ,,Zabawa Sztuką"

• Grupa 5-6 - latków wykonała zadanie nr 18 pod nazwą "Witraż". Dzieci poznały co to jest witraż, z czego się składa a także przedstawiono im twórczość Gerharda Richtera i jego witraże. Wykonane prace posłużyły nam jako piękne dekoracje naszego oddziału przedszkolnego.